A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Свалявський заклад загальної середньої освіти №3 Свалявської міської ради

Школа молодого вчителя

Проблемне питання: «Впровадження креативних методик навчання і виховання школярів шляхом творчого використання педагогічних інновацій з урахуванням диференціації та індивідуалізації навчання з метою розвитку особистості».

Керівник Школи молодого вчителя

Сай Оксана Іванівна, вчитель української мови та літератури, старший учитель.

Місячник Школи молодого вчителя

Сьогодення вимагає від педагога новаторства в роботі, застосування прогресивних форм, креативності та зацікавленості учнів. Саме такі цілі ставили перед собою учасники Школи молодого вчителя, засідання якої відбулося 18.04.2019 року.

Керівник Школи Сай О.І. акцентувала увагу підопічних на тому, що одне з найголовніших завдань освіти – зробити людину творчою особистістю, наголосила на вдосконаленні впроваджених і розробки нових форм, методів і прийомів освітньої діяльності, спонукала слухачів до діалогу та оптимальному вирішенню проблемних ситуативних моментів.

Родзинкою семінару був, звичайно, проведений майстер-клас на тему «Використання різноманітних методів і прийомів на уроках з метою усвідомлення і глибокого засвоєння матеріалу учнями» вчителем математики Калабішкою В.Ю., вчителями української мови та літератури Сакаль М.І., Цімболинець Ю.М.,  історії - Мигович В.М., Юраш А.С., Товтин Г.П., англійської мови - Легезою О.В., фізичної культури - Вориняк М.В., інформатики - Ковальчук В.П., Русин М.Є., Федорянич М.В.,  учителем біології Йовбак Х.Г.

Практичний психолог Реблян Н.В. цікаво й неординарно провела ресурсний тренінг «Упевненість у собі як показник компетентності вчителя», вправу «Емоційне настроювання «ти і я», мозковий штурм «Що таке впевненість?», «Невпевненість у собі і комплекс неповноцінності», «Уміння позитивно мислити». Це спонукало початкуючих учителів до сміливих вирішень актуальних питань та впровадження нових форм, реалізацію інноваційних технологій.

Сучасні молоді вчителі в умовах розробки нової освітньої системи сповнені бажання виховувати, навчати, розвивати, якнайповніше забезпечувати потреби школяра. Саме такий потенціал надає  дружня праця, обмін досвідом у форматі Школи молодого вчителя.

Підсумки засідання підбила заступник директора з навчально-виховної роботи Синицька О.П., яка у виступі подякувала присутнім за творчу лабораторію, рекомендувала переймати досвід кращих педагогів, упроваджувати його на уроках, апробувати свої починання, викликати інтерес в учнів саме застосовуючи нетрадиційні форми роботи.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора