Мала академія наук

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ УЧНІВ

У  ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ-ЗАХИСТІ НАУКОВО- ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ  МАН

015/2016 н.р.

ІІ місце – Кепенач Христина (секція «Загальна біологія), 8 клас (вчитель Циганин Х.Г.)

Рипкович Едіта (секція «Ботаніка і зоологія»), 8 клас (вчитель Циганин Х.Г.)

ІІІ місце – Плоскіна Іванна (секція «Географія і ландшафтознавство»), 8 клас (вчитель Туряниця М.М.)

Лебович Даниіла (секція «Зарубіжна література»), 9 клас (вчитель Софілканич Е.О.)

2016/2017 н.р.

ІІ місце – Загоруйко Ніколетт (секція «Загальна біологія), 9 клас (вчитель Циганин Х.Г.)

Зикіна Сабіна (секція «Біологія людини»), 9 клас (вчитель Циганин Х.Г.)

ІІІ місце – Лебович Даниіла (секція «Зарубіжна література»), 10 клас (вчитель Софілканич Е.О.)

І місце - Загоруйко Ніколетт, 10 клас (відділення хімії та біології, секція «Загальна біологія», керівник: Циганин Х.Г.).

Фото 5

І місце - Плоскіна Іванна, 10 клас (відділення літературознавства, фольклористики і мистецтвознавства, секція «Мистецтвознавство»;  керівник: Лях В.Й.).

ІІ місця - Зикіна Сабіна, 10 клас

(відділення  літературознавства, фольклористики і мистецтвознавства, секція «Зарубіжна література»; керівник: Софілканич Е.О.).

ІІІ місце - Кошеля Яна, 7 клас (відділення мовознавства,  секція «Англійська мова»; керівник: Білоус М.І.).

Підсумки ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту

ВІТАЄМО

ЗАГОРУЙКО НІКОЛЕТТ, ученицю 10 класу,

яка посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018 році (відділення «Екології та аграрних наук», секція «Лісознавство», базова дисципліна – біологія).

Висловлюємо подяку вчителю біології Циганин Христині Георгіївні, науковому керівнику роботи «Показник фітотоксичної активності ґрунту на досліджуваній території лісу Свалявського району» за активну роботу з обдарованими учнями та підготовку до участі в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту.