Сенько Ольга

Професійний художник муситьзберігатипропорції, правильнубудовуоб'єктамалювання. До цьогозобов'язуютьйого роки навчання, професійнінавички. "Природний" художник звільненийвідтакоїнеобхідності. Вінпередає сюжет. І передаєйогопочуттям. Можнабагатосперечатися, щотакенароднемистецтво. Задумуватися над тимчипотрібновоно і кому. А Ольга і не сперечалася, і не думала. Неначе б сам по собісклавсявірш, зазвучала музика. Цебуло в 1992-му. ПідтриманамайстромАнатоліємДрагомирецьким вона створила танго "Осінь в саду". Невдовзі на відбірковомутурі конкурсу іменіВолодимираІвасюка в Ужгороді танго "Осінь в саду", вдаловиконаневчителькоюмузичноїшколиСвітланоюБасараббуловідзначенепершоюпремією. Пізніше в Чернівцях, набувпопулярностііншийтвірсамодіяльноїкомпозиторки. Присвяченапам'ятіІвасюка "Недоспіванапісня" Ольги Сенько стала навітьгімномтворчогозмагання. Покищолише 5 пісеньпішли у широкий світ, а щечимало лежать у шухляді. Видно ще настала їхня пора. До пори до часу іншагалузка Ольгиного дерева талантівдрімала. Відчувала, щоїї весь час тягне до малювання. І одного разу насмілилась. Відтодіпензель став їїсупутником. Створено понад 200 картин, які у більшостірозійшлисьпоміж людей. Полотна художниці, члена Національноїспілкимайстрів народного мистецтваекспонувалися на виставках. 30 роківдрімалиобдарування. Композиторка, художниця, поетеса, втімчиїхнійперелікцим завершиться. А зерно творчостіпосіянеще в шкільні роки в середнійшколі №3, яку Ольга закінчилаще в 1970 році. Для неївідмовавідтворчості означала б відмовувід другого "я". "Бачити красу в довколишньому, доноситиїї до інших людей - то дар менівід Бога, і цим даром я дорожу".

http://artsvalyava.com.ua/ - сайт свалявськиххудожників.