🔎Тиждень математики, фізики та інформатики📐💻

Дата: 17.04.2024 14:18

🎓Тиждень математики, фізики та інформатики📐🔎📚

Відповідно до річного плану роботи школи на 2023/2024 навчальний рік, з метою розвитку творчих та креативних здібностей учнів учителями ШМО у період з 08 по 12 квітня проведено Тиждень математики, фізики та інформатики.

Упродовж Тижня вчителями було проведено багато позакласних заходів.

✅ Вчитель математики Калабішка В.Ю. провів позакласний захід у 6-Б класі «Великі перегони».

✅ Вчитель Хмара Е.Й. провела урок-презентацію на тему «Фізика в сучасному житті людини» у 10 та 11 класах.

✅ Вчителем Стегурою Д.В. проведено позакласний захід у 6-В класі на тему «Турнір кмітливих математиків».

✅ Учні 5-В класу та їх вчитель математики Соломко Н.М. провели позакласний захід «Україна очима математика».

✅ Учні 8-Б класу разом зі своїм вчителем Бакош К.Д. підготували проєкт «Стрічка Мебіуса».

✅ Вчителі інформатики Федорянич М.В., Ковальчук В.П. та Малетич Т.В. провели позакласні заходи «Турнір знавців інформатики», «Інформатична Мафія» та «Турнір коду.»

Тиждень пройшов цікаво, насичено й змістовно. Здобувачі освіти проявили себе справжніми знавцями математики, фізики та інформатики, за що були нагороджені подяками. А вчителі показали відмінну майстерність та педагогічну креативність у проведенні різноманітних заходів.