📚23 квітня - Всесвітній день книги 📖

Дата: 23.04.2024 20:20

23 квітня - Всесвітній день книги 📚📖

Всесвітній день книги – це важлива подія, яку відзначають у всьому світі, щоб вшанувати книги, авторів і радість читання, цей день підкреслює важливість літератури в нашому житті, сприяючи підвищенню грамотності та доступу до літератури для всіх, особливо для дітей та молоді.

Протягом року велика кількість подій та свят повʼязаних з книгами та читанням. Хай свято книги буде щодня! Не можна переоцінити роль читання та книг у житті кожної людини та людства в цілому. Ці святкування мають на меті прищепити любов до читання та літератури з раннього віку. Таку можливість мали учні 1-Б класу, разом зі своїм класним керівником Русин Н.П, відвідавши районну дитячу бібліотеку. З великим захопленням діти розглядали книги, знайомилися з різною літературою, мали змогу вибрати книгу для домашнього читання. А також потренувалися у швидкому читанні, грали в шахи, проводили змагання, весело , пізнавально та цікаво провели час. Діти з великим захопленням слухали бібліотекарів, давали безліч запитань.

Вшановуйте книги, поширюючи їх, даруючи їх, хай через книги поширюється доброта. Хай через читання світ стає добрішим.