📘Виховна година «Прощавай, Букварику!»

Дата: 12.04.2024 10:58

Виховна година «Прощавай, Букварику!» 📖

У житті першокласника буває свято, що приходить раз у житті. І присвячене воно книжці, без якої не може обійтися жодна людина. Буквар - це «чарівний золотий ключик», який відчиняє нам двері у світ знань. І де б ми не вчилися у майбутньому - школах, ліцеях, університетах - кожен згадуватиме свою найпершу в школі книгу з найщирішою вдячністю та шаною. Сьогодні учні 1-А та 1-В класів подякували Букварику за науку та провели квест-гру «Прощавай, Букварику!».

Дітки із захопленням подорожували різними станціями, де їх чекали ребуси, головоломки, загадки, пісенні конкурси та ще безліч цікавих завдань, які підготували вчителі початкових класів Макар А.В. та Попович Н.І. У цікавій мандрівці школярики знайшли ключові слова та склали повчальні вислови про книгу.

Пройшовши квест-гру, дітки переконалися у тому, що перший клас пройшов для них недаремно, а Букварик, в свою чергу, за виконані завдання, нагородив кожного учня медаллю «Знавець Букваря».