🎨🎶🎹Тиждень предметів художньо-естетичного циклу

Дата: 27.04.2024 10:11

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу 🎨🎼🎹🪇

Кожна дитина неповторна й унікальна. Якщо створити умови для її розвитку, в дитині неодмінно відкриються здібності, закладені в ній природою.

В. Сухомлинський

З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у школі з 22 по 26 квітня 2024 р. проходив Тиждень предметів художньо-естетичного циклу і був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного.

Згідно плану роботи закладу освіти, з метою пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та удосконаленню форм та методів художньо-естетичного виховання, вивчення іноваційних методів роботи з учнями, розвитку творчості дітей, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду підвищення професійного рівня вчителів та залучення учнів до позакласної роботи.

В рамках Тижня були проведені такі заходи:

✅ благодійна виставка учнівських робіт «Великодній вернісаж» - 6 400 грн (виручені кошти - для допомоги ЗСУ);

✅ гра –квест «Стежинками театрального жанру», Ганінець С.П., 7-Б клас;

✅ майстер –клас «Великодня писанка», Ганінець С.П., 7-Б клас;

✅ тренінг з арт-терапії «Дозволь собі бути щасливою», Лях В.Й., для учителів Школи молодого вчителя;

✅ інтелектуально-пізнавальна гра

«Подорож країною мистецьких жанрів», Лях В.Й., 9-А, 9-Б класи.

Тиждень був насиченим і цікавим. Всі заходи принесли дітям окрім психолого–естетичного розвитку багато нових позитивних вражень, розвиток навичок взаємодії та спілкування.

Ці заходи принесли дітям багато нових позитивних вражень, розвиток навичок взаємодії та спілкування.